Home Pond Super Pond 500g

Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 1 733 Kč –8 %
super pond 200 g univerzalni pripravek na rasu
1 733 Kč –8 % 1 590 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Univerzální přípravek na vláknitou řasu a zelenou vodu. Stačí jedna dávka pro dlouhodobý efekt. Není vhodné pro jezírka s lekníny, pro ryby je Super Pond bezpečný.

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aplikujte během celé sezóny od března do října pro čisté jezírko. Jedna dávka očistí jezírko na 1-4 měsíce. 

  • účinný a dlouhodobý efekt pro čištění řas v jezírku
  • bezpečný pro rybičky i na koupání
  • jezírko vydrží bez řas dlouhou dobu
  • účinný i při zelené vodě
  • 500g je určeno pro jezírko o rozloze 50m3

 

Poznámka

Home Pond Super Pond 500g je určeno na větší jezírka a je účinnější než menší balení 200g. Je to proto, že oproti menším balením obsahuje Super Pond 500g 2x větší koncentraci účinných látek.

 

Upozornění

Super Pond je určen do jezírek bez leknínů, které může poškodit nebo zabránit květenství. Pro odstranění řasy v jezírkách s lekníny použijte přípravek Kata Pond.

 

Aplikace

Přípravek rozmíchejte v plastové konvi nebo kýbli s vodou a rozlejte po celé ploše jezírka.  500g je určeno pro jezírko o rozloze 50m3. Pro delší účinek vypněte UV lampu, optimální teplota vody pro dávkování je nad 10 °C. Jedna dávka ošetří jezírko na 1 - 4 měsíce. Dávkuje celé balení na daný objem jezírka.

 

Naše doporučení

Při silném výskytu řasy ji odstraňte mechanicky a na dočištění použijte Attack Pond. Druhý den aplikujte Super Pond. Po týdnu přidejte bakterie Bacter Pond, které pomohou s odbouráním odumřelé řasy . 

 

Balení 

Dóza 500g